You & Me

13. září 2009 v 22:04 | Carrie [Evusha] Daimond |  You and Me
Autor: Carollie.
Hl.Postavy: Tom,Jeho priateľka.

Pre mňa osobne táto ffka veľmi znamená,pretože ju napísala ona,a je pre mňa.Zakaždým,keď to čítam,tak sa mi do očí hrnú slzy,bol by to hriech,sa o túto nádheru nepodeliť!Navoďte si ale tú správnu atmosféru,a pustite si k tomu pieseň,ktorú som sem priložila.Je to pieseň od Lifehouse-You and Me.Dúfam,že sa vám to páči rovnako,ako mne


Člověk si začne vážit toho co má,až když to skoro ztratí.Vím o čem mluvím.Moje myšlenky se soustředí jen na jedinou osobu v životě...na mého Andílka.Teď jsem v tam příšerný situaci,že bych měla brečet,křičet,mít chuť se zabít...ale já?Mám hřejivý pocit na srdci,když si vybavím jeho smích,humor,gesta. Uvědomuji si,jak jsem na něm závislá.Jak ho miluji,že ona je jediný smysl mého života.

Zvedla jsem se z nepohodlné židle a přecházela po chodbě.Už tenhle rituál dělám týden.Chodím jsem a tam a hlavou mi běhá miliony neuspořádaných myšlenek a já nemám ani sebemenší námahu je začít chápat.Moje tělo už také začalo vydávat varovné signály.Taky co bych čekala.Pořádně jsem nespala,jím minimálně a pitný režim?To je mi naprosto cizí.Jenomže já neměla vůbec pomyšlení na něco jiného,než na něj.Zajímal mě on a ne já.Potřebovala jsem jeho a ne spánek.Potřebovala jsem tu pro něj být ..kdyby....se probral...

Náš vztah nebyl nikdy jednoduchý.Já jsem musela bojovat za to,abych z něj udělala dobrého člověka a on bojoval o mou důvěru.Vlastně..kvůli němu jsem udělala hroznou věc,ale nelituji jí.Vzala jsem ho sestře,ale vím,že on patří ke mě.Já patřím k němu.Milujeme se a budeme spolu.Dokud nás smrt nerozdělí..

On byl pro mě jediná autorita.Cokoliv on řekl,bylo svaté.Potřebovala jsem někoho jako je on.On mi naprosto změnil život.Přinesl mi do něj štěstí,lásku,smysl,cestu a udělal mě naprosto a nepopsatelně šťastnou.

Dny,které jsme celé proleželi spolu na louce s hudbou a povídáním.Hádky a ještě krásnější usmiřování.Kompromisy,které jsme museli spolu vymyslet.Díky němu jsem měla pocit,že už jsem někdo jiný.Že mám vztah na úrovni s klukem na úrovni.

Nikdy jsem o něm nepochybovala.Ani jednou mě nenapadlo,že by mě mohl podvádět a nebo by mi lhal.Všechno s ním bylo prostě perfektní....

"Paní Kaulitzová?"oslovil mě doktor.Kaulitzová ... pár měsíců....on je jediný,s kým jsem si představila svatbu a jediný koho jsem si dokonce vzala.

"Ano?"podívala jsem se na něj.

"Pan Kaulitz se probral,ale je mi líto.Nedáváme mu šanci přežít.Má posledních pár minut a chce vás vidět..."řekl.Podlomily se mi kolena.Cítila jsem,že mi snad pukne srdce.Tohle bylo to..co jsem nechtěla slyšet.Slzy se mi začaly linout po tvářích.Doktor mě podepřel.Setřela jsem si slzy a okamžitě jsem šla za ním...svým Andílkem.

Došla jsem do pokoje a podívala se do té jeho andělské tváře.Byl bledý,ale na tváři mu zazářil úsměv,když mě viděl.

"Děj mi minutku abych si restartovala srdce"šeptla jsem a sedla si na židličku u jeho postele.On mi s námahou chytl ruku.Byl tak ledový...

"Princezno ... teď mě prosím nepřerušuj"hlesl a já jsem se slzami kývla."Já vím,že už moc času nemám,ale to neznamená,že tě opustím.Budu stále tady a budu na tebe dávat pozor.Kdekoliv budeš tu budu já.Pamatuješ?Ty a já...You and Me..naše píseň.Vždycky budeme jen TY a JÁ.Vždycky jsme byli.Vím,že si to semnou někdy neměla lehké,ale ty..dala si mi křídla.Dala si mi důvod žít.Dala si mi lásku...život.Díky tobě jsem se za ten rok cítil šťastný jako nikdy předtím.Jsem pyšný na to,že si moje žena.Netrap se.Užívej si za mě.Jsi mladá,krásná,úžasná.Nezahazuj svůj život.Kdykoliv ti život podrazí nohy,tak tu budu já abych tě zvedl.Závět a všechny věci jsem zařídil.Ty mi slib jedno.Najdeš si někoho...a..."zvedl ruku a položil mi jí na bříško."postaráš se o ten život uvnitř tebe.Vím,že jsi těhotná,prostě to vím."šeptl.Mé slzy dopadaly na jeho ruku.Dlouze se nadechl a podíval se znovu na mě."Moje...tvoje..NAŠE.."šeptl."polib mě..prosím tě polib mě...naposledy..."

Zvedla jsem se z židle a slanými rty od slz jsem se dotkla jeho jedovým.Líbali jsme se jemně.On měl přitisknuté ruce ne mém bříšku a já své na jeho.Odtáhl se a podíval se na mě."Ich Liebe Dich..."šeptl.

"Ich Liebe Dich"šeptla jsem já.Naposledy jsem se topila v jeho mandlových očích...naposledy.

Ten den to bylo naposledy,co jsme byli spolu.Vlastně jsme spolu pořád.On je můj..tedy náš anděl.Nechápu jak,ale věděl,že jsem těhotná.Narodil se na nám syn Tom.Je celý on.Já opravdu nemám pomyšlení na jiného,než na Toma.Každý den za ním chodím na hřbitov ,ale vím,že je stále semnou.Zanechal v mém srdci tu největší stopu.

"Moje...tvoje...naše...TY a JÁ navždycky."zašeptala jsem u hrobu a stekla mi slza.

Navždycky......

Pro mojí milovanou Eví napsala .Caro.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Caroliii* *Caroliii* | 13. září 2009 v 22:07 | Reagovat

You know ♥

2 dewellyns dewellyns | Web | 30. prosince 2009 v 17:48 | Reagovat

bruuuuuuuutalne krasnee boze :(((

3 Sven Sven | E-mail | Web | 8. října 2011 v 11:56 | Reagovat

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama