Listopad 2009

Rozvod,Vzpomínky,Láska 10.Diel-KONIEC!

20. listopadu 2009 v 18:05 | Carrie [E.189T] |  Rozvod,vzpomínky,láska
Autor: Carrie
Hl.Postavy: Tom,Nina

Posledný dielik xP Trošku Shocking-nevadí! xD
***********ZA MĚSÍC***********

"Večer sme tam.."Řekla sem Simone do telefonu a típla sem to.Pořádala zase nějakou rodinou oslavu.Šla sem do kuchyně kde už Tom a Lynn jedli oběd.
"Co chtěla?"Řekl Tom.
"No prý máme večer přijít,je tam nějaká oslava a prý tam bude taky Bill.."Usmála sem se.
"Jeejda brácha.."Zasmál se a odnesl svůj a Lynn talíř do myčky.Před tím dal Lynn pusu do vlasů.Usmála sem se.Byla sem tak štastná.Ikdyž sem byla trochu na pochybách.Bála sem se že mě zase podvede a že to bych já už neunesla,a udělala nějakou kravinu.Ted sem od toho taky neměla namále.
"Mami jdu na zahradu.."Zasmála se Lynn a šla.Tom jí koupil psa.Moc nadšená sem tím teda nebyla.
"Zlato no tak,nevidíš jak jí svítí očička?"Objal mě zezadu,když sem se koukala z francouzkýho okna,které nám vedlo na zahradu a sledovala Lynn jak se hraje s tím štěnětem.


Dětský Sen 2.Rada 7.Diel

20. listopadu 2009 v 17:59 | Carrie [E.189T] |  Dětský Sen II
Autor: Carrie [E.189T]
Hl.Postavy: True,Tom,Gustav

Diel 15+ ešte teraz si pamätám, že keď som ho písala mi po tvári tiekli slzy. Cítila som sa ako ona :).Tý, ktorý ma poznajú tak vedia.V jednom pokoji,daleko vzdáleném od všeho zla,byli dva milenci.Dva lidi,kteří se milovali,ale jejich láska byla "zakázaná".Tomovi jeho láska byla odepřená,ale proč?Protože člověk,kterého miloval patřil někomu jinému-měl mu patřit.
"Tome.."Zasténala True,svým dokonalím hlasem do ticha místnosti.Tom jenom přitiskl svoje rty na ty její.Ruce ho pálili,ale on se celý chvěl.Pálili ho s toho pocitu,že to tělo,které leží pod ním,které se mu oddává,tělo které by mělo být jemu nepřístupné,se mu poddalo.Po letech jí má konečně pro sebe.Nemohl se nabažit jejích rtů,ale chtěl víc-potřeboval.Chtěl aby se všechny ty sny,stali skutečností.A ona se tomu vůbec nebránila.True svými horkými dlaněmi jezdila po Tomových zádech pod tričkem a nechala se líbat na bříšku.Ona to svoje tričko už neměla.Tom byl doslova fascinován jejím tělem,ani milimetr její nahé kůže nenechal bez toho,aby ho ochutnal.Ona si to užívala,každý dotek jeho rtů na svým těle si užívala jako nikdy předtím.Tom se znova přilepil na Truini rty a nenechal je bez doteku.True pomalu stahovala Tomovi tričko přes hlavu a on na vteřinku,ikdyž nechtěl nechal její rty aby jí pomohl.Nemohl se jí nabažit,její vůně,jejího těla-jí.True silně zaryla svoje nechty do Tomových ramenou a zaklonila hlavu,on ani nepípl.Líbilo se mu to-líbila se mu její reakce na to,jak se jeho rty dotkli jejích prsou.Silně se kousla do rtu a z jejího hrdla se vydral krásný,ale tichý sten.
"Tome.."Zašeptala se zavřenýma očima a Tom se zastavil a podíval se na ní.
"Vem si mě prosím.."Zašeptala svojí zoufalou prosbu do ticha místnosti,za oknama se ozývali hromy z bouřky,která řádila a v krbu plápolal oheň.Jak rád jí vyhověl.V tom pokoji byli dva lidé,kterým osud nedopřál být spolu,a milovat se vzájemně.Museli to udělat,jejich vášeň a láska byli o tak moc silnější jak rozum.


Miluj Mě,Prosím! 14.Diel

20. listopadu 2009 v 15:12 | Carrie [E.189T] |  Miluj mě,prosím
Autor: Carrie
Hl.Postavy: Tom,Jossie*********ZA TÝDEN**********

"Mamí!"..Pištěla sem na mojí mámu..
"Jo?"...Řekla...
"Kde mám to černý triko s tou růžovou smrtkou?"..
"A odkud to mám já asi vědet?"
"Mami!..Ty mi pereš!..Kde je?."..
"Joss já fakt nevím ho hledej seš strašnej bordelář!"...
"To není pravda!".Protestovala sem...
"Ale jo jo je to pravda!"..
"Není!"...........CRN!....Zvonil zvonek..."Di tam Joss!".....Řekla jenom máma a já tam šla.....ve dveřích stála Pája...
"Ahojky Pavlí...co ty tu?"...Pája na mě strašně smutně koukla...
"Coje?"..Řekla sem...
"Joss..já su upe na dně....já miluju Samuela!"...Řekla jedním dechem...
"Prosím?"...Asi sem špatně slišela......
"Já nevím jak dál.."..Zašeptala a padla na gauč...já jí objala...
"Pavlí to bude pohodě..uvidíš!".......Chlácholila sem jí...
"Bojím se že nebude..nebude..Joss já ho potřebuju!"...Plakala..bylo mi jí tak strašně líto...
"A co se vlastně stalo?"....
"No.."...Řekla a začala mluvit..dozvědela sem se že na tý párty kdy sem skončila s Tomem..(od tý doby moc spolu nemluvíme..:(..)..ve sprše když šla ona a Samuel odníst domů Alece...skončili u nich doma v obýváku na gauči a líbali se..ale od tý doby se prý sam chová jak kdyby jí neznal..a prý řek Alexovi..že jí má taky rád ale bojí se...no jo no ta láska..:(....


Dětský Sen 2.Rada 6.Diel

18. listopadu 2009 v 20:41 | Carrie [E.189T] |  Dětský Sen II
Autor: Carrie [E.189T]
Hl.Postavy: True,Tom,Gustav


Svatba se blížila neuvěřitelnou rychlostí a Tom byl s nervama na dně.Nevědel,co má ještě udělat,aby se ta fraška nekonala.Ležel ve svým hotelovým pokoji a koukal se do stropu.Byl z toho všeho už na nervy.Kdykoliv jí viděl,měl problém odejít a nechat jí s Gustavem samotnou.Nechtěl si připustit,že už za týden se vdává.Všechno to uběhlo tak hrozně rychle,že už zbývá sedm dní,sedm pouhých dní a on už nebude mít nikdy právo na to,aby se jí dotkl.To předci nejde!Musí něco udělat,prostě musí!Ani si neuvědomil,že světlo,které mu svítilo zhaslo.Jenom se zvedl na loktech.Nechápal to,podíval se na chodbu a v celým hotelu byla tma.Paráda,vypadli poistky.To bude asi tou bouřkou,která se blíží venku docela solidně fouká vítr.Tom se postavil k oknu a díval se ven.Chtělo se mu brečet,ano brečet.Miloval True,tak hrozně moc,a ona se vdá za někoho úplně jiného!Tom ale taky věděl,že si za to může sám.Kdyby ji téhdy nevynadal,a neřekl to,co řekl mohl to být teď on,koho by si brala.Mohl to být on,co by jí líbal kdykoliv by se mu zachtělo.Mohl být ten,co by jí miloval.Z jeho přemýšlení ho probudilo až klepáni na dveře,jenom se podíval do země a šel otevřít.


Šmudla 6.Diel

18. listopadu 2009 v 20:28 | Carrie [E.189T] |  Šmudla
Autor: Carrie
Hl.Postavy: Bill,Taylor


**********ZA NĚKOLIK TÝDNŮ**********

S Tomem se pořád bavím.....(mno teda zatím..:D...)...Sme spolu každej den.....Je to fuckt super kámoš...:D....Táta tedka chodí do práce...ale nemají čas mě nějako bít nebo tak..i když někdy nějakej ten pohlavek padne ale co já stim nadělám?..Nic...nemůžu se bránit....Billa miluju a zdá se mi že každým dnem víc a víc..:'(...ale on mojí lásku nikdy neopětuje...už se mi zdá že přistoupila na dohodu..protože mě ignoruje...:(..Ale co...chtěla sem to tak...
"Terrý!Čekej na mě!"No jo..zase Tom...hehe...sem mu utekla..tenhle týden už po několikátý...:D....
"Mno makej drede!"..:D...hehe asi sem víc oprsklá když se snim bavím..ale...co.....:D
"Já ti dám dreda!Zase si mi utekla!Tenhle týden už po několikátý!"
"Jo?...páni...sem ani nevědela!"..:D...
"Ha ha ha směšný...ještě jednou a uvidíš co stebe nadělám!"
"Už se bojím!"
"Tsss...tak dem ne?"
"Jo dem..musím uklidit a tak....!"
"Bože Terry tohle nepochopím....proč necháš aby si stebe dělali služku?"
"Tome...ty mě nechápeš...kdybys byl na mím místě...dělal bys to raději...jako kdyby ti měli ubližovat!"
"Jo...Asi máš pravdu!"


Rozvod,Vzpomínky,Láska 9.Diel

18. listopadu 2009 v 20:20 | Carrie [E.189T] |  Rozvod,vzpomínky,láska
Autor: Carrie
Hl.Postavy: Tom,Nina

Tento diel je 15+ ;)
Prstama sem mu přejížděla přes rty.Nevydržela sem to.Nasála sem se mu na rtíky,tak dokonale.Jemně sem ho kousala do spodního rtu a on mě do horního.Přitáhl si mě blíž snad až na doras.Měli sme propletené nohy.Já měla tu svojí mezi jeho.Zvedla sem tu nohu víš a otřela sem mu jí o klín.Jenom vydechl..
"Co mi to děláš.."Zachraptěl..
"Ještě nic.."Zašeptala sem a překulila sem se na něj.Seděla sem na něm obkročmo a zapohybovala panví.Byl to pohled jak pro bohy.Skousl si ret a slastně přivřel oči.Usmála sem se a do rtu sem se kousla taky.Sundala sem si pomalinku triko.Sledoval mě.Usmála sem se a nasála sem se mu na rty.Jazykem sem v klouzávala mezi jeho rty.Užívala sem si to,konečně.Konečně je jenom můj.Držel mě za boky a tlačil si mě na klín.Usmála sem se a otřela sem se o něj.Kousl mě.Ale jemně..
"Snažíš se mě zabít?"Zašeptal a podíval se mi do očí..Kráska z Kuby 3.Diel

18. listopadu 2009 v 20:15 | Carrie [E.189T] |  Kráska z Kuby
Autor: Carrie [E.189T]
Hl.Postavy: Claudia,Tom,Bill


Bill na druhý den ráno,nemohl uvěřit svým očím!Co to ten Tom zase provedl?Všechno zkazil!Tomova "známost" Sheela,nebyla tak čistá,jak si myslel.Byla to reportérka z BILDU!Jak si to mohl nevšimnout?Bill věděl,že mu je nějak povědomá!Naštvaně třískl novinami o stůl.Jak mohl být tak slepý?!Čekal,až se Tom vzbudí,ale nějak se mu nechtělo,a byli už dvě hodiny odpoledne!Naštvaně se zvedl a prudce otevřel dveře od jeho pokoje.Když vešel,závěsy byli zatažené,a Tom si vesele chrupkal.Když to viděl,popadla ho neskutečná zlost,a měl chuť ho z tý postele vytáhnout za vlasy!Pohled mu spadl na stolek,kde ležel malý lísteček.Bill ho zvedl a začetl se.

Drahý Tome.
Děkuju ti,za úžasný večer,byl to fakt super zážitek.Doufám,že se na mě nebudeš moc zlobit,ikdyž o tom pochybuju.
Možná,že se ještě někdy potkáme,v co teda doufám!
Sheela


Deleted Blog.

18. listopadu 2009 v 19:39 | Carrie [E.189T] |  News
Nie nie, nemusíte sa báť o tento blog sa určite NEJEDNÁ!
Jedná sa o môj starý blog http://dergefaleneengel.blog.cz/,ktorý som sa dneska rozhodla zrušiť. No nikdo z vás okrem Mimi a Caroli o ňom nevedeli- nevadí. Aj tak som ten blog zanedbala, a viac ako mesiac som tam nič nepridala. Možno je to tým, že ma prestal baviť. Myslím že určite hej. Potrebujem niečo nové, ale niesom si istá či niečo založím. Možno časom.
Len som to chcela oznámiť. Tento blog sa určite mazať Nebude, načo by som ho potom zakladala? ;)

EDIT:
Taktiež by som chcela poznamenať, že v menu už je kolónka "Affilates" a tri tam už mám <3 Miminka somnou skúsenosti má a vie že moc neobieham O:-) Neni na to čas a komenty typu "Len obieham ako sa máš?" sa mi fakt písať nechcú. Aj keď blog obehnem tak napíšem koment iba ku článku, ktorý ma zaujme ;). Takže pokiaľ chcete byť Affká a ste ochotný mi toto "akceptovať" tak stačí napísať do komentárov a ja vám odpíšem na blog a potom si vás pridám ;)Miluj Mě,Prosím! 13.Diel

17. listopadu 2009 v 16:38 | Carrie [E.189T] |  Miluj mě,prosím
Autor: Carrie
Hl.Postavy: Tom,Jossie


"Hele lidi co tak udělat párty?"...Vyskočí najednou ze sedu Sam......všichni sme na ní koukli..byli sme už u Kaulitzů...
"Joo dobrej nápad!..naši stejně přídou až za týden!..Bude pařbá!"..Přidal se Tom...
"Jo jasně..nějakej chlast máme..a když tak řekneme lidem at přinesou..joo!"..Přidal se taky Bill..všichni souhlasili jenom já tam tak seděla a dumala...ani nevím nad čím...mno teda vím..Tom na mě tak kouk...asi ví nad čím přemýšlím.....
"Co ty Joss?..Souhlasíš?"...Vytrh mě z mýho přemýšlení Bill...
"Jo jasněě..konečně se vožeru a na všechno za poeslední týden zapomenu!"....Když sem to řekla Tom na mě tak kouknul jakože..."proč chceš na to zapomenout?..já na to nechci zapomenot!"..nebo tak něco...tak sme se pustili do příprav párty.....

**********ZA HODINU**********

No...párty je už celkem rozjetá...je tady taky Alex a Carol..se docela hustě válí po Tomovi ale tomu to asi jak vidím ani nevadí..ale mě to vadí!..ale proooč?...wrr....
"Ahoj Jossie!"..Řek Alex...já byla už docela v náladě..Tom spozorněl..
"Ahoj Alexi..tak co..jak to de?"..
"Ale jo...až na to že mi chybíš Joss!"....Tom to slišel a skoro mu vyletěli oči z důlků tak koukal..Carol ze sebe schodil a šel blíž...
"Promin Alexi...ale já ti to prostě neodpustim..nevěra je to nejhorší...a já jí nesnáším!"..
"Já vím Joss...ale prostě sem vůl že sem to udělal!"..Řek a chtěl mě políbit ale mezi nás vtrhl Tom...
"Jéé čau Alexi jak to de?!"....Já na něj jenom viděšeně koukla...........
"Ale jo..Tome můžeš nás nechat?"..Řek..
"Promin ale ne nemůžu..páč..se dneska paří!..Pod!"..Řek mu jenom a táhl ho odemě pryč..


Rozvod,Vzpomínky,Láska 8.Diel

17. listopadu 2009 v 16:32 | Carrie [E.189T] |  Rozvod,vzpomínky,láska
Autor: Carrie
Hl.Postavy: Tom,Nina***********ZA TÝDEN*************

"Nino,řekl sem ti ať ležíš!"Přišel do kuchyně trochu naštvaný Tom.
"Já nemůžu už ležet!"Zamračila sem se.
"Si nemocná!Nemůžeš si jenom tak běhat po domě!Kdykoliv ti může stoupnout horečka a ty někde omdlíš…"
"Od čeho si tu ty?Abys mě pak odnesl do postele ne?!"Mrkla sem na něj roztomile.Moc se toho nezměnilo.Nemocná sem pořád,a po tom jak oznámili v televizi náš rozvod,sme měli s Tomem k sobě blíž.Nevím možná sem mu odpustila.Ty jeho nenápadné doteky se mi fakt líbí.Je tak roztomilej.Vzala sem si jogurt.
"Pod si lehnout.."Stál nademnou.
"Di radši pro Lynn.."
"Máma si jí tam chce nechat,jako na prázniny."Zakuckala sem se.
"Cože?A to jako mě něco říct to nic?!"Vyjekla sem.
"Promiň,ale Lynn tam chce zůstat,se zamilovala.."Protočil roztomile panenkami a já se začala hihnat..
"Do koho?"