Kráska z Kuby 7.Diel

23. listopadu 2009 v 19:59 | Carrie [E.189T] |  Kráska z Kuby
Autor: Carrie [E.189T]
Hl.Postavy: Claudia,Tom,Bill


"Mě je špatně."Zakňourala Claudie později v baru.Kapičku to přehnala s Alkoholem a motala se.
"Nemáš pít když to neumíš."Zašeptal jí Tom do ucha a políbil jí pod něj.Ona se po něm jenom ohnala packou a Bill se zamračil.Tom jenom zvedl ramena a Claudie se odtackala za Georgem a Gustavem k baru.
"Neměla by už pít."Zasmál se Tom,když viděl jak jí Georg chytil protože se jí vymkla noha,no na těch podpadcích se ani nedivil.
"O co ti jde?"Zeptal se něj najednou Bill a on se zamračil.
"O ní."řekl jednoduše a Bill zalapal po dechu.
"Něco sem ti řekl!"Sykl a Tom se nevinně usmál.
"Ty seš ten mladší a já tě poslouchat nebudu.Je to moje věc."Hodil do sebe panáka a pozoroval Claudii.Miloval,když se její tělo hýbalo do rytmu salsi.Miloval jak hýbala svýma křivkama.
"Ne není to tvoje věc,nebudeš jí ubližovat."Zamračil se Bill a Tom se uchechtl.
"Viděls co mi dneska provedla?Myslím že ano,ona tvojí ochranu nepotřebuje drahý Bille."Kysele se na něj usmál a vydal se za Claudií,která si jenom tam bezcílně pohupovala bokama.Tak hrozně moc si přál zatančit si sní,alespoň jednou.Nedřel se předci zbytečně a ta učitelka tance taky nebyla levná záležitost.Claudie měla po delší době volno,a jak si Tom všiml,ona neuměla docela pít alkohol.Asi to moc často nedělala."Zatancuješ si semnou?"Tom jí nabídl svojí ruku a ona se uchechtla.
"To nemyslíš vážně že ne?"Zasmála se přiopile a on se zamračil.
"Samozřejmě,že to myslím vážně."Chytil její ruku a tvrdě si jí přitáhl na sebe.Jenom ucítil vzduch,který se prodral z jejích rtů menším nárazem.
"Neumíš to.Jenom se ztrapníš."Ona úplně tála pod jeho rukama,tak něžně jí držel za pas.
"Vsadíš se?"Zvedl Tom obočí.Její rty byli tak blízko,ta blízkost jej mučila.Tak moc je chtěl znovu ochutnat.
"Ne,já se nikdy nesázím."Usmála se nevinně a začala se hýbat do rytmu hudbu.Překvapilo jí,že Tom jí nešlape na špičky bot.Pak ale zůstala ještě víc v šoku,když si všimla že umí kroky.On to vážně umí.Jenom zaklipkala řasama a on se vítězně usmál.
"Neumím to?"Zašeptal jí vítězně do ucha.Ona nic neřekla jenom tancovala.Milovala tanec,a on miloval její tělo pod jeho rukama.Její boky,které se nádherně vlnili.Toužil aby se její tělo pod ním hýbalo,ale jinak.Claudie se mu přehla přes paži a on jí rtama přešel od prsou až ke krku,ale tak jemně.Po celém těle jí proběhla elektřina,jakou snad nikdy předtím nezažila.Tom jenom zalapal po dechu.Měl její tělo tak blízko,ale zároveň tak daleko.Měl chuť si jí vzít-hned teď.
Hypnotizoval její nádherné oči a snažil se na něco přijít.Sám to nevědel-na co chtěl vlastně přijít,ale věděl,že to hledal v ní.Vymanila se mu ze sevření a šla si sednout k baru.Všichni kolem jí tleskali.
"Myslíš to s ní vážně?"Vypadlo najednou s Billa,když seděli u stolu a Tom do sebe házel jednoho panáka za druhým.Zakaždým,když se kolem ní pohnul nějaký muž,hodil do sebe další.
"Myslel bys to vážně s holkou,která ti úplně pomotala mozek?Která ti převrátila život na ruby takovou rychlostí,že si to sám nedokázal postřehnout?"Zamumlal Tom přiopile a podíval se na Billa.Bill si jenom povzdechl.Nechápal.Vůbec nechápal co se to s jeho bráškou a Claudií děje.Možná,že to chápat ani nechtěl.Nechal to na něj.
"Tome,jestli jí ublížíš,nechci vidět co ti udělám já jasné?!"Tom se opile usmál a přikývl.
"Já sem v prdeli."Zamumlala Claudie,když si sedla ke klukům a položila si hlavu na stůl.
"Naco piješ,když to neumíš?"Zasmál se jí Tom a ona po něm hodila ošklivý pohled,teda alespoň se o to snažila,ale vypadalo to docela komicky a Toma to rozesmálo.Ona mu chtěla asi jednu vrazit,ale jaksi se netrefila a to ho rozesmálo ještě víc.Bill jenom protočil očima.
"Chci panáka."Zakňučela a Tom zakroutil hlavou.
"Ne,už žádný panák si opilá dost."Zamračil se a odtáhl od ní toho svého a hodil ho do sebe.
"Ty si taky opilí a piješ dál!"Bouchla pěstičkou do stolu.
"Páni holka,nerozbi jim to tady."Zaculil se a ona se zamračila.
"Stebou nemluvím!"Odtáhla se od něj a přitulila se k Billovi.Tom se zamračil a ona si to všimla.Líbila se jí jeho reakce.Všimla si to už dřív,že se Tomovi nelíbí pokud se jí dotýká jiný muž.Jí se to nelíbilo samozřejmě taky,ale Bill byl nejlepší kamarád a Tom byl pro ní něco jiného.A ještě k tomu,Tom se jí nedotýkal tak často,ale když to udělal,celé tělo jí brnělo.
"Zabalíme to dneska."Prohlásil Bill asi kolem půl jedné ráno.Všichni byli značně připití.
"Já se domů asi nedostanu."Zaskučela.Přišla na to podle toho,jak se jí motali nohy,že nedokázala ani pořádně vyjít z baru.Tom jí podepřel a ona se nechala.
"Tak budeš spát u mě."Zaculil se a Bill po něm šlehl hnusným pohledem a on jenom zvedl nevinně ramena.Co jej ale překvapilo bylo to,že Claudie neprostestovala.Stejně byla tak mimo,že by domů sama nedošla,a věděla,že Tom si nic nedovolí-teda doufala v to.Byla přesvědčená,že v tomhle stavu by mu určitě neodolala.Claudie si začala zpívat,ale tak hlasitě,že jí museli kluci tišit no ona se tomu vždy smála.
"Claudie buď ticho!"Natlačil jí Tom na zeď u svého pokoje.Kluci šli každý k sobě,a ona mu zůstala na starosti.Ona jenom vzdychla a Toma zamrazilo.
"Nechce se mi."Zasmála se a začala pištět a on jí natlačil ruku na pusu.
"Všude spí lidi!"Tom byl taky opilý,ale dokázal se ovládat,co ona nejspíš neuměla.Pro ní to bylo uvolnění pro dlouhé době.Byla opilá asi dva krát v živote,no teda z dneškem tři.
"Co mě je po nich?"Zasmála se hlasitě a chtěla Toma od sebe odsotit,ale on jí natiskl ruce nad hlavu.Jejich těla se dotýkala a rty se skoro dotýkali.Oba měli zrychlený dech.Dívali se jeden druhému do očí a čekali.Ani jeden nevědel na co,ale čekali.Tom sklouzl jednou rukou na její pas a přitáhl si jí nadoraz k sobě.Jenom slastí přivřela oči a vydechla.Neuvěřitelně jí vzrušoval jenom dotek Tomova těla-co by sní udělal on sám?
Silně přitiskl svoje rty na ty její,a bylo mu jedno že se brání.Počkat,ona se nebrání!Tom si jenom šťastně povzdychl a vnikl jazykem mezi její rty.Ona se na něj natiskla svým tělem snad ještě víc,a Tom se ošil.Měl jenom jediné přání-aby nepřestávala.Sála Tomovy rty a vyskočila na něj.Omotala mu svoje dokonalé nohy kolem pasu a natiskla se mu na klín.Tom se úplně zachvěl.Bylo tohle vůbec správné?Chtěl jí-příšerně moc,ale oba byli předci opilí,ona byla víc.Nechtěl jí ublížit.Tom se o ní nechtěně otřel a ona zaskučela do jeho rtů.
"Nepřestávej.."Zaprosila mu do rtů.Po tomhle to určitě neměl v plánu.Nějak dostal z kalhot kartu od pokoje a otevřel ho.Pak za nimi jenom zavřel dveře…

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* *EMOgirlEMO* | 23. listopadu 2009 v 20:05 | Reagovat

Děkuju,děkuju :))

Tom a Claudie musí být spolu!!!

2 *EMOgirlEMO* *EMOgirlEMO* | 23. listopadu 2009 v 20:52 | Reagovat

doopravdy krása! Nejlepší povídka ze všech ;)
Jen tak nepřestávej!

3 MiMi Madison H. <3 Affko <3 MiMi Madison H. <3 Affko <3 | Web | 23. listopadu 2009 v 21:04 | Reagovat

wooow..super...sa mi to veľmi páči..som zvedavá na pokračovanie :p

4 siima siima | 23. listopadu 2009 v 21:37 | Reagovat

oouuu hnem dal...at s ni nespi at ji neublizi...vycitala by si to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama