Sweet Revenge 9.Diel

7. září 2010 v 21:07 | Carrie [E.189T] |  Sweet Revenge
9
9
Autor: Carrie & Caroli.
Hl. Postavy: Sam, Tom, Bill, KylieTom na ní pořád myslel, na její hlas,oči a na její rty. Věděl, že tohle není dobré,ale nemohl si pomoct, byla pro něj až moc zakázaná.
Dny ubíhali a Samantha se Tomovi přestala ozývat,byla to další část jejího plánu,jak si ho omotat kolem prstu a šlo jí to snadno. Tom jí pořád volal a psal, no ona se vždy jenom usmála. Našla si "přítele". Byla to jenom další z jejich hraček.
"Sam ahoj." Usmál se na ní Bill mile, když jí potkal v obchode,co ho zarazilo byl fakt, že jí držel majetnicky za ruku nějakej kluk, dost hezkej kluk.
"Oh Bille, ahoj." Usmála se a objala ho. Musela si získat taky jeho, když chtěla Toma. Ikdyž Bill Kylie neměl rád, nechtěla nechat nic na náhodu. Mäx, tak se jmenoval její "přítel". Sjel si Billa pohledem a zamračil se, byl do Samanthy zamilován už dlouhou dobu, a ona ho hezky využila na to,co potřebovala.
"Promiň tohle je můj přítel Mäx, Mäxi tohle je můj kamarád Bill." Usmála se,a oni si podali ruce. Billa potěšilo,že ho nazvala kamarádem, sám nevědel proč,ale zase se mu nelíbil ten kluk, věděl že tahle zpráva Toma bude určitě zajímat, věděl že tenhle kluk se mu líbit nebude. Už jenom z toho důvodu, že ho kůli němu začala Sam ignorovat. Sam s Billem vedle sebe tlačili vozíky a povídali si, Mäx jí pomáhal nakládat, moc ho nevnímala."Eh, no víš a jak to jde s Tomem?" Zeptal se Bill nenápadně, a dělal se že si čte etiketu na těstovinách.Sam se pousmála sama pro sebe.
"No, víš teď je to takové nijaké. Nemám na něj čas Mäx mi všechno zabírá." Usmála se omluvně. Lhala mu,ale byla v tom tak dobrá,že si nic nevšiml. Díky bohu.
"No, jemu to je celkem líto chodí jak tělo bez duše." Podíval se na ní."O to jde ne?!"Problesklo jí hlavou a vduchu se smála.
"Oh to mi je líto, tak já se mu ozvu až bude čas." Usmála se na něj a zaplatila, on jenom kývl a rozloučili se.
"Sakra Mäxi co kdybys to vzal?!" Strčila mu do ruky tašku a šli kní, drželi se za ruku,chudák Mäx si totiž myslel že oni spolu chodí vážně a přitom to byla jenom hra.Její hra.

"Cos mi koupil?" Vystřelil Tom z gauče a hned hrabal v kapsách.Bill jenom zakroutil hlavou.Někdy se choval jak
malej harant, nejraději by mu jednu flákl.
"Co bylo na seznamu." Ukládal Bill rohlíky na místo.
"Kde mám sladkosti?!"Vypískl Tom ublíženě a Bill se zarazil.Ajo,Tomovi sladkosti. Úplně na to jak se bavil se Sam zapomněl.
"Eh Tome." Podíval se na něj Bill omluvně a Tom zakňučel.
"Ani mi neříkej že si zapomněl na moje sladkosti!" Hysterčil a on kývl.
"Co budu jíst?!Co tě rozptýlilo že si mi je nekoupil?!"" Vyjekl.
"Sam."Tom nechápavě zamrkal.
"Mám jíst Sam?"Podíval se na něj nechápavě
"Ne Blbečku, Sam mě rozptýlila." Řekl s nezájmem a po očku pozoroval Tomovu reakci,zarazil se,zbledl,zo zeleněl,z modral a pak znova chytl barvu,Bill si začal myslet že jeho bratr je Chameleon.
"Ona tam byla?!" Vyjekl a hned začal vyzvídat.Cítil se, tak zvláštně, něco mu chybělo, a on samozřejmě věděl co to je.
"Jo byla.."Zamumlal a uklízel zeleninu.
"Bože tak mi řekni!Jak se má? co dělá? proč se mi neozývá?!"Hrnul ze sebe Tom otázky až to Bill nestíhal někdy pobrat, a on prý mluví nesrozumitelně a rychle,skoro nic nepobral.Bill mu to tam začal všechno říkat, co si povídali. Tom byl rád,že o ní ví alespoň něco.
"A nemá čas,protože no protože má kluka." To poslední zamumlal a Tom se zarazil.
"Cože má?!" Vyjekl tak hlasitě, až Bill nadskočil a skoro se polil horkým jahodovým čajem.
"No,kluka." Zamumlal.
"Ona nemůže mít kluka!" Vyskočil na nohy a přecházel po pokoji jak zuřivý býk. Bill zněj sám měl strach.
"Proč by nemohla?" Zeptal se ho opatrně.
"Protože,protože,prostě proto!"Dupl si nohou jak malej kluk a Bill zakroutil hlavou. Vůbec ho nechápal,ale radši už nic neříkal.Tom se zarazil a vyletěl do pokoje, převlékl se,vzal si mikinu,peněženku s dokladama,klíče od auta a hlasitě třískl dveřma. Bill nestihl ani mrknout a už slyšel jak Tomovo auto ujíždí z jejich příjezdové cesty.

Sam seděla sama doma a koukala znuděně na televizi,už přestávala doufat, že její plán vyšel,až do tý doby dokaď neslyšela hlasité zaskřípání brzd a třísknutí dveří od auta. Tiše se zasmála a trochu si rozcuchala vlasy a zývla si,jakoby spala. Najednou začal zvonek zvonit jak zběsilí a ona šla rozespale otevřít.
"Tome co tu.." Zývla si.."Děláš?" Zamrkala a on trochu zklidnil,byla šíleně krásná, a nejspíš jí vzbudil,kdyby jenom věděl.
"Potřeboval sem tě vidět." Řekl jednoduše a vešel drze dovnitř. "Trošku drzý ne?!"Proletělo Sam hlavou a zamračila se,pak ní ale jemně zatřásla a nechala to být,nechtěla nic zkazit,hlavně ne teď,když jí to všechno tak dobře vycházelo.
"Tvůj příjezd vypadal velmi naléhavě." Upravila si vlasy,ikdyž jí Tom chtěl požádat aby to nedělala.Byla velmi roztomilá,líbilo se mu to tak,ale neudělal to.
"Je to naléhavé!" Zamračil se.
"Co to je za kluka?!"Začal hned vyzvídat.A ona se vduchu smála.
"Myslíš Mäxe?"Podívala se na něj nevinně.
"Nevím jak se ten blbeček jmenuje." Zavrčel tiše, ale vduchu počítal do sto, nechtěl se sní hádat,ale nechápal se, ta zuřivost co mu pulzovala v žilách,měl chuť mu ublížit.Ona jenom zamrkala, Tom si pořád něco mrmlal a Sam si
o něm začínala myslet,že mu přeskočilo.
"Tome si v pořádku?"Dotkla se jemně jeho ruky a on ucukl,pak se ale zarazil,chytil
jí za týl a narazil na dveře. Pak se přisál na její krásně kokosové rty.
Jemně je líbal, a okusoval. Jazykem bloudil v její puse a užíval si to, čekal že ho od sebe odstrčí,ale neudělala to, a jemu se to líbilo.
"Teď už ano."Zašeptal a znovu se nasál na její rty,Sam se v duchu škodolibě usmívala, všechno jí vychází tak,jak má.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MiMi Madison H. MiMi Madison H. | Web | 19. září 2010 v 8:56 | Reagovat

ona je dobrá mrcha..no, ja som zvedavá, ako to pôjde ďalej ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama